Konstrukcje stalowe Śląsk, Katowice i Dąbrowa Górnicza

Katowice i na terenie Śląska - tworzymy konstrukcje stalowe i hale stalowe - terminowo i rzetelnie

Posiadamy dziesiątki zadowolonych klientów z naszych konstrukcji stalowych z Katowic i całego Śląska. Wszystkie nasze projekty są dokładnie analizowane tak, aby przedstawić klientowi dokładny realny czas realizacji każdego etapu oraz jakie mogą pojawić się trudności w trakcie realizacji. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w montażu i budowie konstrukcji stalowych, hal magazynowych, hal stalowych oraz ich naprawie, dlatego wiemy jak sprawnie i terminowo wykonać budowę konstrukcji stalowej na określony termin oraz zoptymalizować poszczególne etapy budowy i wytworzenia konstrukcji.

Prowadzimy kompleksową budowę i montaż konstrukcji stalowych na Śląsku

Zajmiemy się wszystkimi pracami niezbędnymi do postawienia każdej konstrukcji stalowej, hali magazynowej, hali produkcyjnej, hali stalowej, wiaty oraz innej konstrukcji budowlanej. Wśród naszej kadry znajdują się pracownicy z pełnym wachlarzem wymaganych uprawnień i kwalifikacji niezbędnych do przeprowadzenia kompleksowej budowy i profesjonalnej realizacji wszelkich prac remontowo-budowlanych.

Stawiamy na współpracę długoterminową

Konstrukcje stalowe Katowice, Dąbrowa Górnicza i cały Śląsk - rzetelnie podchodzimy do każdego tematu. Dostosowujemy projekt i cały przebieg budowy do indywidualnych wymagań klienta i terenu na którym konstrukcja stalowa ma powstać. Do budowy wykorzystujemy wyłącznie części i materiały pewnych i sprawdzonych dostawców z kraju i zagranicy z którymi współpracujemy od lat. Wszystkie spełniają wymogi norm BHP na co posiadają wszelkie uznawane na świecie atesty i certyfikaty. Aby spełnić wymogi bezpieczeństwa i higieny pracy konstrukcje stalowe są sprawdzane przez naszych doświadczonych inspektorów BHP.

Konstrukcje stalowe Śląsk hale stalowe Katowice i Dąbrowa Górnicza

Zakres prac i etapy budowy konstrukcji stalowej

  • Zaczynamy od wykonania przez naszą firmę wszystkich prac ziemnych, przygotowania odpowiedniego gruntu, odciągnięcia wód gruntowych oraz innych prac niezbędnych do przygotowania gruntu pod budowę fundamentów konstrukcji stalowej. Wszystkie prace wykonujemy z wykorzystaniem naszego ciężkiego sprzętu i maszyn budowlanych.
  • Budujemy solidne fundamenty zapewniające solidność i trwałość konstrukcji na lata biorąc pod uwagę jaka jest wysokość planowanych obciążeń w trakcie użytkowania konstrukcji stalowej
  • Kolejnym etapem jest przygotowanie przez nas konstrukcji stalowej. Później nasi najbardziej doświadczeni monterzy sprawnie montują konstrukcje stalowe do fundamentów.
  • W zależności od projektu przygotujemy i montujemy jezdnie posuwnicowe i suwnice o całkowitym udźwigu 12,5 ton.
  • Konstrukcje stalowe obudowujemy płytami warstwowymi, które mają szerokie zastosowanie. Dzięki odpowiednio połączonym materiałom konstrukcyjno-izolacyjne płyty warstwowe zapewniają, że konstrukcje stalowe posiadają wysoką odporność ogniową (szczególnie płyty w których rdzeń składa się z wełny mineralnej i poliuretanowej typu PIR), umożliwiają pracę w każdych temperaturach oraz ograniczają hałas.
  • Dbamy o komfort i bezpieczeństwo pracowników w trakcie pracy, dlatego montujemy świetliki dachowe i naświetla w ścianach, które sprawiają, że światło równomiernie doświetla przestrzeń każdej konstrukcji stalowej, hali stalowej, hali magazynowej.
  • Wykonujemy posadzkę przemysłową, czyli najbardziej narażony na zużycia i uszkodzenia element konstrukcji stalowej. Wybieramy posadzki z takiego materiału, który poradzi sobie z długimi obciążeniami, będzie odporny na substancje szkodliwe, z powodzeniem działa w innych halach przemysłowych, halach produkcyjnych i magazynowych oraz będzie łatwa w konserwacji i utrzymaniu.
  • Komfortową pracę przez długie godziny zapewni wykonana przez naszych doświadczonych specjalistów instalacja wentylacyjna. O prawidłowy montaż i działanie instalacji elektrycznej w konstrukcji stalowej zadbają nasi elektrycy i elektromonterzy z wszystkimi wymaganymi uprawnieniami.
  • W konstrukcji stalowej montujemy bramy wjazdowe podnoszone elektrycznie
Skontaktuj się z nami
Copyright © 2021 Hutrem.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone